17 лист. 2021

Місяць цифрової грамотності!

З 1 по 30 листопада 2021 року триває масштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації України Дія.Цифрова освіта.
16 лист. 2021

Шановні батьки!

Повідомляємо, що в бічному розділі "Інклюзивна освіта" розміщено матеріали "Ресурси для організації якісного інклюзивного навчання".
16 лист. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Мігуру А., ученицю 9-А класу, з перемогою в номінації «За передання атмосферності художнього твору» міського конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп класики».
15 лист. 2021

13 листопада - Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти - унікальне свято, яке допомагає людям проявити тепло і турботу про ближніх своїх. Звичайно, для проявів любові не обов'язково шукати привід, але сьогодні такі дії особливо доречні.
12 лист. 2021

Нагородження шахистів шкільної шахової ліги 2021 року!

В ХЗОШ № 100 ім А.С.Макаренка у 2020 році була створена шкільна шахова ліга, до якої ввійшли учні школи. 12 листопада 2021 року підвели підсумки шкільного шахового життя.
11 лист. 2021

День відкритих дверей НТУ «ХПІ» в Telegram!

«День відкритих дверей НТУ «ХПІ» в Telegram» - це відмінна можливість мотивувати молодь до здобуття вищої освіти та отримати інформацію про умови вступу до закладу вищої освіти. Початок 14 листопада 2021 року об 11:00.
10 лист. 2021

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Капустіну Є., ученицю 10-А класу, яка посіла ІІ місце в районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва.
9 лист. 2021

День української писемності та мови!

У закладі освіти були проведені заходи щодо Дня української писемності та мови. Проведено радіодиктант Національної єдності, в якому брали участь здобувачі освіти 9-11-х класів, директор школи Ткач В.В., вчителі. Був проведений конкурс "Філолог-ерудит" між 4-7-ми класами.
8 лист. 2021

Профілактичний медичний огляд після канікул!

Шановні учні, батьки! З 08 по 10 листопада 2021 року відбудеться профілактичний медичний огляд після осінніх канікул.
5 лист. 2021

Шановні учасники освітнього процесу!

З 8 листопада 2021 року розпочинаються навчальні заняття ІІ чверті.