21 жовт. 2021

«Картку харків’янина» отримала вчитель початкової школи!

Першу іменну картку отримала вчитель початкової школи. «Картка харків'янина» - це унікальний для України проєкт із впровадження персональної карти жителів міста для отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг.
20 жовт. 2021

Отримання підручників!

Сьогодні заклад отримав 57 екземплярів підручників "Хімія" для 8-х класів.
19 жовт. 2021

Віртуальна краєзнавча експедиція.

Учні 8-Б класу нашого закладу освіти брали участь у віртуальної краєзнавчої експедиції.
18 жовт. 2021

Благодійна акція "Happi Мяу"

У закладі освіти закінчилась благодійна акція "Happi Мяу". Було переправлено 60 кг. корму для котів у притулок "КОТузов".
14 жовт. 2021

Благодійна акція "Діти Київського району військовослужбовцям!"

У закладі освіти заінчилась акція "Діти Київського району військовослужбовцям!" . 14 жовтня відвезли у військовий шпиталь на вул. Культури,15 багато солодощів, кави, чаю, привітальніих листів, плакатів. Зустрічались з військовими, які пройшли АТО, були поранені.
13 жовт. 2021

14 жовтня - День Захисника України. День Казацьтва. Покрова.

У закладі освіти були проведені заходи щодо Дня Казацьтва.
12 жовт. 2021

Канікули!

Шановні учні, батьки! Інформуємо про те, що канікули для учнів 1-11-х класів оголошуються з 18 жовтня 2021 року. Орієнтовна дата завершення осінніх канікул 01.11.2021.
11 жовт. 2021

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції. Бесіда щодо правил поведінки напередодні свят та шкільних канікул.

Зустріч зі шкільними офіцерами поліції Черкашиним Д.М. та представником УПП Ченським Д. Г. Бесіда щодо правил поведінки (попередження дитячого травматизму) напередодні свят та шкільних канікул ( у 4-х та 6-х класах) .
11 жовт. 2021

Осінній шаховий турнір- ІІ тур (фінал).

У закладі освіти закінчився Осінній шаховий турнір щодо "Дня Казацьтва".
11 жовт. 2021

Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації!

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», 12 жовтня 2021 року Міністерство освіти і науки України спільно із Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводять Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації.