4 лист. 2021

Затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року й характеристики сертифікаційних робіт!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.
3 лист. 2021

Пробне ЗНО - 2022!

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.2021 № 141 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році» з 05 до 22 січня 2022 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2022 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.
2 лист. 2021

Відвідування Харківського зоопарку!

29 жовтня 2021 року діти пільгових категорій відвідали Харківський зоопарк.
1 лист. 2021

Канікули продовжено!

Шановні учасники освітнього процесу! У зв'язку з карантином та складною епідеміологічною ситуацією канікули в місті Харкові продовжено до кінця тижня. Заняття у школах розпочнуться 08 листопада 2021 року.
29 жовт. 2021

Відвідування Харківського зоопарку!

28 жовтня 2021 року діти пільгових категорій відвідали Харківський зоопарк.
28 жовт. 2021

День визволення України від нацистських загарбників!

День визволення України від нацистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. У шкільній бібліотеці створено виставку художньої літератури, що присвячена визволенню України.
27 жовт. 2021

Прибирання території закладу!

Щодня працівниками закладу здійснюється прибирання прилеглої території.
26 жовт. 2021

Запрошуємо батьків до участі у засіданні районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

Повідомляємо Вам, що 28 жовтня 2021 року о 16.00 годині відбудеться засідання районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості".
23 жовт. 2021

Урочисте відкриття Академії футболу на стадіоні "Металіст"!

Сьогодні, 23 жовтня, в Харкові стартував спортивний фестиваль з нагоди урочистого відкриття Академії футболу "Металіст". На території комплексу розвернувся масштабний фестиваль вуличної їжі - понад 40 операторів food-індустрії пригощали гостей свята вишуканими стравами. Учителі закладу взяли участь у заходах.
22 жовт. 2021

Екологічна акція з прибирання паркової зони на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківській!

22 жовтня 2021 року колектив школи взяв участь в екологічній акції з прибирання паркової зони на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківській.