28 вер. 2023

Класний керівник 5-А і 6-Б класу, Залозна С.П., провела виховні години у своїх класах щодо Дня захисників та захисниць

28 вер. 2023

Марафоні від Школи KEVIN про підготовку до НМТ 2024

Учні 11-Б класу ХЛ 100 взяли участь у закритому марафоні від Школи KEVIN про підготовку до НМТ 2024
27 вер. 2023

Урок "Осіння композиція"

Учні 3-Б класу створили гарні поробки на осінню тематику.
26 вер. 2023

Вітаємо Ткачук Миколу, учня 10-А, з успішною участю у світових змаганнях з авіамодельного спорту в Італії 60a COPPA d'ORO World Cup and 4th GBR F2 World Cup Lugo, Italy

Ткачук Микола,10-А, участь у світових змаганнях з авіамодельного спорту в Італії 60a COPPA d'ORO World Cup and 4th GBR F2 World Cup Lugo, Italy
25 вер. 2023

Шкільна нарада.

У ліцеї відбулась нарада адміністрації і педагогів, щодо питань, які виникли в продовж початку навчального року.
25 вер. 2023

Пропонуємо, плануємо, мріємо!

Класний керівник 7-А класу, Стрельнікова І.М., під девізом "Пропонуємо, плануємо, мріємо!", провела у 7-А класі звітно-виборчу виховну годину з планування виховної години. Вибрали чергового командира класу . У цьому навчальному року їми стали Сінах Анастастя , Хватова Уляна. Вітаємо вас, дівчата! Плідної праці!
24 вер. 2023

Завдання ХХХII Харківського міського турніру юних фізиків (2023/2024 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХХХII Харківського міського турніру юних фізиків.
23 вер. 2023

Завдання міського турніру юних математиків (2023/2024 навчальний рік)

Пропонуємо завдання ХVII міського турніру юних математиків, проведення якого планується в жовтні 2023 року.
22 вер. 2023

Звітно-виборча конференція районної дитячо-юнацької громадської організації «Шкільна учнівська молодь»

21 вересня 2023 року в режимі онлайн відбулась звітно-виборча конференція районної дитячо-юнацької громадської організації «Шкільна учнівська молодь». Від нашого закладу овіти взяли участь Президент ліцею №100, Станішевська Сніжана та куратор учнівського самоврядування, Васильева В.В.
21 вер. 2023

Міжнародний день миру!

У 5-Б класі була проведена виховна година, присвячена Міжнародному дню миру.