21 вер. 2023

Вчитель 1-А класу, Теренко О.А., провела класну годину щодо Міжнародного дня миру

21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Вчитель 2-А класу, Бурцева О.О, провела виховну годину, присвячену Міжнародному дню миру. На уроці діти робили тематичні вироби, пройшла дуже цикава розмова на тему миру та безпеки
20 вер. 2023

Нові підручники за програмою НУШ для учнів 6-х класів

19 вер. 2023

Здобувачи освіти 5-7 класів ліцею №100 взяли участь у профілактичному онлай-занятті, яке проводили працівники патрульної поліції Київського району

Працівниками патрульної поліції відбулося профілактичне онлай-заняття з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району. Здобувачи освіти 5-7 класів нашого ліцею теж взяли участь у цьому заході.
19 вер. 2023

До уваги учасників освітнього процесу!

Новий сезон у STEAM лабораторії ХНЕУ ім. С. Кузнеця
18 вер. 2023

ВИЯВИТИ ТА НАДОЛУЖИТИ НАВЧАЛЬНІ ПРОГАЛИНИ

ВИЯВИТИ ТА НАДОЛУЖИТИ НАВЧАЛЬНІ ПРОГАЛИНИ — МОН ТА ПРОЄКТ «SURGE» РОЗРОБИЛИ ДІАГНОСТИЧНІ ТЕСТИ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ
17 вер. 2023

ВИВЧАЄМО НІМЕЦЬКУ МОВУ РАЗОМ ІЗ ФРО!

Розпочинається конкурс з німецької мови, який організовує Goethe-Institut Ukraine за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти. Узяти участь можуть усі, хто починає вчити німецьку мову, незалежно від віку і країни перебування.
16 вер. 2023

Про Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток професіоналізму вчителів початкових класів щодо формування читацької компетентності молодших школярів: виклики, досягнення, перспективи»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на виконання Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» 27-28 вересня 2023 року у дистанційному форматі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток професіоналізму вчителів початкових класів щодо формування читацької компетентності молодших школярів: виклики, досягнення, перспективи».
15 вер. 2023

Про проведення V Всеукраїнського відкритого науково-практичного онлайн-форуму «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє що, 20 вересня 2023 року відбудеться V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії».
14 вер. 2023

Захід Teens2IT

Учні 10-Б класу взяли участь у заході організованому Kharkiv IT Cluster разом з EPAM Teens2ST