29 серп. 2023

День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину. Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення - 1,5 року. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Точні військові втрати Україна не розкриває - це вважається військовою таємницею. Але кожен загиблий на фронті - це неоціненна втрата для країни і для сім'ї військового.
29 серп. 2023

ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО УРОКУ

Рекомендації МОН щодо проведення Першого уроку у 2023/2024 навчальному році
28 серп. 2023

Нові підручники для учнів 6-х класів

28 серпня 2023 року Управління освіти Київського району отримало від видавництва "Ранок" нові підручники за програмою НУШ для учнів 6-х з таких навчальних предметів: "Математика" (частина І), "Пізнаємо природу", "Технології" та "Українська література".
28 серп. 2023

До уваги учасників освітнього процесу

Тема першого уроку «Ти як? Повертаємось до школи»
27 серп. 2023

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ВПРОВАДЖУЄМО — НЕ ЗУПИНЯЄМОСЯ

Попри паузи в деяких аспектах реалізації НУШ минулого року, Міністерство освіти і науки почало поновлювати її впровадження. Під час Серпневої конференції для освітян заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків розповів про три кроки, над якими вже працює міністерство.
26 серп. 2023

ВИЗНАЧЕНО УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024»

У Міністерстві освіти і науки України визначено умови і порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», про що йдеться в листі Міністерства від 23.08.2023 № 1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».
25 серп. 2023

ОСВІТА ЄДНАЄ

У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ОСВІТЯН
24 серп. 2023

День Незалежності України.

24 серпня відзначається День Незалежності України – державне свято, яким відзначається річниця ухвалення Акта проголошення незалежності України, який був прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991-го року. Саме ця подія була впевненим кроком до Дня Незалежності України.
23 серп. 2023

ДЕНЬ МІСТА ХАРКІВ

23 СЕРПНЯ – ДЕНЬ МІСТА ХАРКІВ. День міста Харкова особливо улюблений та шанований харків'янами. Його прийнято відзначати 23 серпня – в день звільнення міста від фашистських окупантів у 1943 р. Дити ліцею №100 з задоволенням поділилися своїми фотографіями на фоні краєвидів нашего улюбленого й найкращого міста!
23 серп. 2023

День Державного Прапора України

Свято засноване указом Леоніда Кучми в 2004 році з метою виховання поваги громадян до державних символів України. Український прапор - наша гордість і найвідоміший символ України. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до машини на знак підтримки українців. Діти ліцею №100 взяли участь в святкуванні Дня Державного Прапору, поділилися своїми малюнками, фотграфіями з Прапором