13 вер. 2023

Школярів 5-11 класів запрошують на навчання з основ парламентаризму та демократії

Освітній центр Верховної Ради України оголошує старт нового навчального сезону з основ парламентаризму та демократії. На безплатний інтерактивний онлайн-урок запрошують учнів середньої та старшої школи, протягом якого школярі дізнаються, як працює Верховна Рада України, та ознайомляться з її структурою та функціями.
12 вер. 2023

До уваги педагогічних працівників!!!!

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2023/2024 навчальному році
11 вер. 2023

З Днем народження, Шановна Вікторіє Володимирівно!

Самого чудового директора ліцею №100, Ткач Вікторію Володимирівну, втаємо сьогодні з Днем народження! Бажаємо Вам рівної дороги до успіху і мрії, вірною підтримки рідних і близких, добрих друзів, поваги і шани, високих досягнень і благополучній діяльності, величезного щастя і щирої любові , а, саме головне,- миру!
10 вер. 2023

До уваги педагогічних працівників!!!! Початкова школа!!

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році
9 вер. 2023

MEGOGO AUDIO ОЗВУЧИЛИ ШКІЛЬНУ ПРОГРАМУ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ 5–11 КЛАСІВ

«Укрліт» — спільний проєкт Міністерства освіти і науки, медіасервісу MEGOGO, Мінцифри та Дія.Освіта, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури для учнів 5–11 класів. Виробництвом займалася команда MEGOGO AUDIO — найбільший в Україні сервіс з аудіоконтентом, каталог якого налічує понад 1 000 аудіокниг та 30 000 випусків подкастів.
8 вер. 2023

Міжнародний день грамотності.

Вчитель 5-Б класу, Обізна В.В., провела пізнавальну класну годину
8 вер. 2023

УЧНІВСТВО ЗА КОРДОНОМ ЗМОЖЕ ДИСТАНЦІЙНО ВИВЧАТИ УКРАЇНСЬКИЙ КОМПОНЕНТ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Набув чинності наказ МОН від 21.08.2023 № 1022, що визначає особливості навчання дітей, які виїхали з України через повномасштабне вторгнення російської федерації й здобувають освіту одночасно в школі країни перебування та Україні.
7 вер. 2023

Завдання Всеукраїнського турніру юних істориків 2023/2024 навчального року

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2023 № 1/13315-23, в кінці жовтня – на початку листопада 2023 року планується проведення Всеукраїнського турніру юних істориків. В листі надаються умови проведення та завдання Всеукраїнського турніру юних істориків.
6 вер. 2023

НОВА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ «ГАРАЗД» ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

Національний банк України презентував cайт з фінансової грамотності «Гаразд». Це безкоштовна онлайн-платформа, завдяки якій ви зможете здобути достатній рівень фінансових знань, щоб ухвалювати відповідальні рішення щодо персональних фінансів.
6 вер. 2023

Нові підручники за програмою НУШ для учнів 5-х та 6-х класів!

06 вересня 2023 року Управління освіти отримало від ТОВ "Видавництво "Ранок" нові підручники для учнів 5-х та 6-х класів у кількості 9500 екземплярів з таких навчальних предметів: