5 вер. 2023

КОНКУРС МЕДІАТВОРЧОСТІ «МАГІЯ МЕДІАОСВІТНЬОГО КОМІКСУ"

Міністерство освіти і науки інформує. Академія української преси оголошує конкурс медіатворчості «Магія медіаосвітнього коміксу: Намалюй продовження з улюбленими героями!».
5 вер. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
4 вер. 2023

ЗАПРОШУЄМО НА ЦИКЛ ВЕБІНАРІВ «МЕДІАОСВІТНІЙ КОМІКС»

Академія української преси (АУП) спільно з Міністерством освіти і науки України оголошує старт реєстрації до участі у низці вебінарів «Медіаосвітній комікс» для освітян і активних громадян, які бажають підвищити рівень обізнаності у креативних інструментах медіаграмотності.
3 вер. 2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Нині ми всі перебуваємо у стресових обставинах і, звісно, це неабияк впливає на наш фізичний і моральний стан. У такі моменти важливо дбати про себе та свої потреби.
2 вер. 2023

День Знань!

Шановні учасники освітнього процесу! Вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Хай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Хай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться лише позитивними результатами, новим досвідом та відмінним настроєм.
1 вер. 2023

Вчитель 3-а класу, Полехина О.М., провела пізнавльну,творчу виховну годину у своєму класі в районній бібліотеці.

Вчитель 3-а класу, Полехина О.М., провела пізнавальну творчу виховну годину у своєму класі в районній бібліотеці.

Бурцева О.О., учитель 2-А класу, провела дуже цікаву творчу класн угодину

Вчитель 2-А класу провела дуже цікаву класн угодину- Свято Першого дзвоника онлайн та очно в бібліотеці. Діти робили власноруч прапор України.

День знань!

Класні керівники 9-х класів провели уроки, присвячені Дню знань

Зі Святом 1 Вересня!

Шановні школярі та колеги! Щиро вітаємо вас з Днем знань! Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть вас до нових радісних відкритів. Бажаємо цікавих уроків,відмінних оцінок і великих перемог. Ви-майбутнє України ! Святкові виховні годині провели класні керівники Степанова О.В. (4-Б клас), та Теренко О.А. (1-а клас)
1 вер. 2023

Привітання харківського міського голови, Ігоря Терехова, з Днем знань!

Привітання харківського міського голови, Ігоря Терехова з Днем знань!