22 серп. 2023

Покладання квітів до меморіалу та військових поховань

22 серпня 2023 року на другому міському кладовищі відбулося покладання квітів до меморіалу та військових поховань.
21 серп. 2023

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ДРУГИЙ ЕТАП НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я І ПСИХОСОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

Реєстрація на другий етап навчання в межах програми курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти» триває. У ньому можуть узяти участь практичні психологи, які працюють у закладах освіти України, навчання безкоштовне.
20 серп. 2023

ОСВІТА ЄДНАЄ: У СЕРПНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ОСВІТЯНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ!

Які нові можливості чекають НУШ? Як цифровізується освіта в Україні? Чому важливо дбати про психічне та емоційне здоров’я вихователів? Як штучний інтелект змінить освіту?
19 серп. 2023

Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки України у своєму листі № 1/12186-23 від 16.08.2023 надало роз'яснення щодо особливостей організації нового навчального року в умовах правового режиму воєнного стану.
18 серп. 2023

Освітян запрошують на безплатний курс інструкторів з протимінної безпеки

Внаслідок сучасних подій, Україна – одна з найзамінованіших країн світу. Навчання ризикам, що повʼязані з вибухонебезпечними продуктами, відтепер важливий і базовий елемент освіти сучасних українців і українок. Фахівці EdCamp Ukraine запрошують освітян, батьків і всіх охочих на безплатний онлайн-курс “Учительству про мінну небезпеку: навчитися та навчити інших поводитися безпечно”.
17 серп. 2023

Всеукраїнська школа онлайн – розширення можливостей методичної підтримки педагогічних працівників

8 серпня 2023 року набув чинності наказ Міністерства світи і науки від 16.06.2023 № 746, яким затверджено Положення про вебплатформу дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”. На ній будуть публікуватися освітні матеріали, які є у вільному доступі або були передані для публікації на ВШО. Грифовані МОН освітні матеріали підлягатимуть лише перевірці на відповідність технічним вимогам.
16 серп. 2023

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік

З метою упорядкування літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надало переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році (лист МОН від 14.08.2023 № 1/12038-23).
15 серп. 2023

Завдання ХХ Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2023/2024 навчальний рік)

14 серп. 2023

МІННА БЕЗПЕКА СТАНЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ ДОПОВНЕННЯМ ДО ШКІЛЬНОГО КУРСУ «ЗДОРОВ’Я, БЕЗПЕКА ТА ДОБРОБУТ»