12 серп. 2023

Проєкт "Вчися вухами"

11 серп. 2023

Затверджено оновлений Типовий перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти

Міністерство освіти і науки України наголошує, що набув чинності наказ від 31.05.2023 № 648, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 червня 2023 р. за № 1007/40063.
10 серп. 2023

Школярів запрошують узяти участь у Всеукраїнському конкурсі космічних експериментів

Учнів 7-9 і 10-11 класів за менторства вчителів біології, хімії та фізики запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі шкільних космічних експериментів (лист МОН від 04.08.2023 № 1/11568-23 «Про реєстрацію на ІІІ Всеукраїнський конкурс шкільних космічних експериментів (Student Spaceflight Experiments Program, SSEP)».
9 серп. 2023

09 серпня 2023 року відбулася зустрічі представників ДСНС з педагогічними працівниками закладів освіти щодо класів безпеки. Від нашого закладу взяли участь у зустрічі Савицька К.С. та Лагоржевська А.П

08-10 серпня 2023 року відбудулася зустрічі представників ДСНС з педагогічними працівниками закладів освіти щодо класів безпеки. Зустрічі відбулася в класі безпеки, який створено в 27-й пожежно-рятувальній частині за адресою вул.. Зоряна, 52.
9 серп. 2023

КІБЕРПОЛІЦІЯ застерігає від ШАХРАЇВ

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян.Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
8 серп. 2023

Поради для батьків від ЮНІСЕФ: як подолати бар’єри та побудувати довірливі стосунки з дитиною.

7 серп. 2023

Для використання в освітньому процесі схвалено навчальну програму курсу «Інформаційні технології в економіці та бізнесі»

7 серп. 2023

НАВЧИТИСЯ, ЩОБ НАВЧАТИ: РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ НА КУРС «БЕЗПЕКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Маємо чудові новини! Розпочалася реєстрація на пілотний навчальний курс для опанування основ сучасних технологічних безпекових рішень Security TechEd, що проходить у межах оновлення дисципліни «Захист України». Він триватиме з 10 серпня до 10 жовтня 2023 року. У цьому курсі зможуть узяти участь до 1000 вчителів шкіл із різних куточків України, які надалі навчатимуть цих навичок учнів.
6 серп. 2023

СТАРТУЄ НОВИЙ КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ВІД ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК

СТАРТУЄ НОВИЙ КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ВІД ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК — «НАВЧАТИ(СЯ): ЩО РОЗПОВІСТИ ПРО ДОБРОЧЕСНІСТЬ НА УРОЦІ»
5 серп. 2023

ОСВІТНІ КУРСИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ ВІД КОМПАНІЇ EDPRO

Компанія з розроблення інтерактивного обладнання та освітніх рішень EdPro долучилася до ініціативи з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!».