Процедура подання учасниками освітнього процесу заяв

Процедура подання учасниками освітнього процесу

заяв та процедура розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

1.                У разі виникнення такої ситуації учень повинен звернутися до дорослого (батьків, класного керівника, практичного психолога школи, соціального педагога школи, вчителя, заступника директора з навчально-виховної роботи, директора школи).

2.                Дорослі (батьки, або особи, які їх замінюють) надають заяву за відповідною формою директору освітнього закладу або повідомляють відповідального за виконання заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в освітньому закладі, заступника директора з навчально-виховної роботи Маругіній І.А.

3.                Педагогічні працівники по факту, виявленого правопорушення, чи інших негативних проявів учнями освітнього закладу, оперативно інформують адміністрацію школи.

4.       Видається наказ про проведення розслідування.

5.       Затверджується склад комісії з розгляду даного випадку. До складу комісії входять педагогічні працівники, практичний психолог, соціальний педагог, батьки постраждалого та винного (за їх згодою).

6.       Проводяться засідання комісії з розгляду данного випадку.

7.       Результати розслідування оголошуються на засіданні комісії батькам (чи їх представникам) потерпілого та винного.

8.       За результатами висновку комісії з розслідування у разі необхідності повідомляються уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти.