14 груд. 2012

Закриття малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"!

12 грудня 2012 року у школі відбулося закриття малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"! На закритті були присутні учні школи, класні керівники, директор школи, помічник депутата Нечипорука М.В. Переможцям шкільного етапу були вручені грамоти, солодкі подарунки.
11 груд. 2012

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 8-А класу Падалко Євгенію Олександрівну, яка посіла І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури! Молодець!
6 груд. 2012

Класний час у 5-Б класі!

07.12.2012 грудня у школі пройшов у шкільній бібліотеці класний час для 5-Б класу!
27 лист. 2012

Семінар вчителів музичного мистецтва Київського району!

Сьогодні у школі пройшов семінар для вчителів музичного мистецтва Київського району за темою "Сучасний урок музичного мистецтва".
26 лист. 2012

Малі Олімпійські ігри "Діти Харківщини"!

Сьогодні у школі відбулося відкриття Малих Олімпійськиї ігор ""Діти Харківщини". У заході брали участь директор школи Ткач В.В., випускник школи, Олімпійський призер - Сердюк Олександр, учителі, учні 3-11 класів, гімнасти, шкільний колектив з Черлідінгу.
23 лист. 2012

"Золотий Олімп!"

20 та 22 листопада 2012 року у школі пройшов конкурс-огляд художньої самодіяльності для учнів 5-11 класів у номінаціях: танець, пісня, кліп. Були виявлені також і переможці.
20 лист. 2012

Медогляд!

Сьогодні на базі Харківської дитячої лікарні № 23 учні школи 1998, 1997 (дівчата), 1996 та 1995 років народження проходять профілактичний поглиблений медичний огляд.
19 лист. 2012

Олімпіада з фізики!

18 листопада 2012 у школі пройшов І (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. В олімпіаді брали участь учні Київського району 7-11 класів. Були присутні члени жюрі (вчителі шкіл Київського району), методист управління освіти адміністрації Київського району Карікова Є.Г.
15 лист. 2012

Увага!

18 листопада 2012 о 10.00 у школі відбудеться ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Реєстраця учасників з 9.15. до 9.45.
13 лист. 2012

Семінар практичних психологів Київського району!

Сьогодні у школі пройшов семінар практичних психологів Київського району за темою "Формування в учнів лідерських якостей через колективно-творчі справи". На ньому були присутні Коваленко Т.М., завідуюча відділом психологічної та соціальної роботи методичного центру управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, Картамишева Т.М., методист відділу психологічної та соціальної роботи методичного центру управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, практичні психологи шкіл Київського району.