6 черв. 2012

Вітаємо!

Вітаємо команду школи, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця"!
28 трав. 2012

Сьогодні у школі відкрився табір відпочинку "Сонечко". У таборі відпочивають 180 дітей.

25 трав. 2012

Останній дзвоник!

Сьогодні у школі відбулася урочиста лінійка з нагоди Останнього дзвінка. На святі були присутні почесні гості - народний депутат України Ірина Бережна, голова адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєва Н.Г., начальник управління освіти Київського району Харківської міської ради Куценко Т.В., директор методичного центру управління освіти Київського району Харківської міської ради Настенко І.В., методист методичного центру управління освіти Київського району Харківської міської ради Свідерська Н.П., директор студмістечка "ХАІ" Бугаєнко О.М.
21 трав. 2012

Вітаємо!

Вітаємо команду черлідерів школи, яка 17 травня 2012 року посіла І місце у фіналі міських змагань шкільних груп підтримки «Крок до Євро – 2012».
15 трав. 2012

Вітаємо!

Вітаємо Гарамову Риму, випускницю 11-А класу нашої школи, яка у місті Поріч (Хорватія) на молодіжному Кубку Європи посіла ІІІ місце зі струльби з лука. Харків'янка Римма Гарамова стала бронзовим призером Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука в командному заліку. Змагання проходили з 7 до 13 травня в місті Поріч (Хорватія).
10 трав. 2012

Привітання ветеранів з Днем Перемоги!

8 травня у школі відбувся святковий концерт "Пускай история листает страницы пожелтевшие свои" з нагоди Свята Перемоги. Учні 7,8 та 10 класів представили літературно-музичні композиції та інсценізації пісень воєнних років для гостей-ветеранів війни та праці ДНВП "Об'єднання Комунар".
3 трав. 2012

Вітаємо!

Вітаємо Гарамову Риму, ученицю 11-А класу, яка посіла на Чемпіонаті України "Олімпійські надії" ІІІ місце зі стрільби з луку!
25 квіт. 2012

Відкриття IV малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»!

24 квітня 2012 року в Харківському Палаці спорту за участю Харківського міського голови Г.А.Кернеса відбулося урочисте відкриття IV малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини», у якому брали участь учні 5-8 класів нашої школи.
19 квіт. 2012

Районний відбірковий тур з чемпіонату по Черлідінгу!

18 квітня 2012 року відбувся відбірковий тур з чемпіонату по Черлідінгу. Команда нашої школи посіла ІІ місце!
19 квіт. 2012

18 квітня 2012 року у школі відбулася Х науково – творча конференція учнів 5 – 11 класів, присвячена 149-річниці з дня народження В. І. Вернадського!