20 січ. 2012

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 10-А класу Цап Єлизавету та вчителя біології Павленко Оксану Миколаївну!
20 січ. 2012

Вітаємо!

Вітаємо учнів 7-Б, 11-А класу і керівника - учителя фізики Дубовицьку Людмилу Петрівну за добрі результати на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики!
18 січ. 2012

Вітаємо переможця ІІ (районного ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки!

Вітаємо Зімнєву Катерину, ученицю 11-А класу та учителя географії Китиченка Сергія Олександровича!
18 січ. 2012

Вітаємо!

Вітаємо Войкіну Марію, ученицю 9-А класу та керівника - учителя історії Голосенко Тетяну Анатоліївну!
13 січ. 2012

Вітаємо!

Вітаємо Перепелицю Георгія, учня 11-Б класу, який посів II місце у районному етапі Всеукраїнської виставки новорічно-різдвяних композицій „Зимовий вернісаж”.
9 груд. 2011

Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!
8 груд. 2011

Вітаємо!

Вітаємо Зімнєву Катерину, ученицю 11-А класу, та вчителя російської мови та літератури Бочину Зою Климівну!
6 груд. 2011

Електронні версії підручників для учнів 11-х класів!

30 лист. 2011

Вітаємо переможців ІІ (районного ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!!!
28 лист. 2011

Нагадування про Пробне ЗНО-2012