21 бер. 2024

Всесвітній тиждень грошей пройшов у 5-А та 6-Б класі з Залозною С.П. успішно.

Всесвітній тиждень грошей пройшов у 5-А та 6-Б класі з Залозною С.П. успішно. Учні підвищили свій рівень фінансової грамотності, пірнули в історію грошей та трохи розважалися.
21 бер. 2024

Всесвітній день поезії. Вчитель української мови та літератури Хаустова С.Г. та здобувачі освіти ХЛ №100 2-А , 3-А , 3-Б, 9-А і 10-Б класів підготували відеопривітання.

Загальнонаціональний поетичний різновид — це думи (віршовані поеми), виконували їх, як правило, під супровід бандури або кобзи. Духовним наставником української нації був Тарас Григорович Шевченко. Чоловік мав блискучий ліричний хист. Вчитель української мови та літератури Хаустова С.Г. та здобувачі освіти ХЛ №100 1-А клас (Дгілєва Уляна) 2-А клас (Мачула Віка), 3-А клас (Горчаківська Анна, Потапова Анна), 3-Б клас (Коробка Олександр) , 9-А клас (Печеніна Каміла ) і 10-Б клас (Семенець Дар'я) підготували відеопривітання. https://www.facebook.com/groups/school100.kh
20 бер. 2024

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яка відбуваеться у березні 2024 року

У всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання, тиждень поезії», який відбуваться у березні 2024 року беруть участь вчителі та здобувачи освіти нашого лцею. Вчитель української мови та літератури Хаустова С.Г. провела літературну годину у 10-А класі
20 бер. 2024

Міжнародний день щастя з молодшою школою!

Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) введено з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загалМіжнародний день щастя - зовсім молоде свято. Як правило, в цей день проводять лекції та тренінги, учасники яких розповідають про значення щастя для людини і діляться ідеями з поліпшення побуту. Влаштовуються презентації книг, присвячених темі щастя. В освітніх установах розповідають про важливість позитивного ставлення до життя і оточуючих. А звичайні люди просто відправляють своїм друзям і близьким вітання з побажаннями всього найкращого.ьним для всіх людей.
19 бер. 2024

Вітаємо!

Учні ліцею взяли участь у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ. У різних категоріях учні отримали 19 дипломів І ступеня і 8 дипломів ІІ ступеня. Вітаємо переможців і їх вчителів. Бажаємо подальших успіхів!
18 бер. 2024

6 -Б та 5-А класи відвідали вебінар, який проводив Національний банк України до Всесвітнього тижня грошей. Цікава розповідь про історію грошей та їх підробку від прадавніх часів і до тепер, дізналися яке суворе покарання передбачалося тим хто намагався та й зараз намагається їх підробити.
18 бер. 2024

Заходи, присвячені Всесвітньому тижню грошей! Класний керівник 10-Б класу Павленко О.М. провела заняття з платіжної безпеки - виховну годину "Історія шахрайства з грошима - від фальшивомонетництва д"

Цього року Україна відзначатиме Global Money Week разом з усім світом – з 18 до 24 березня 2024 року, офіційна тема цього року - «Захистіть свої гроші, убезпечте свої майбутнє».
17 бер. 2024

Класний керівник 5 -А та 6 -б класу Залозная С.П. провела літературний тиждень.

У 5 -А та 6 -б пройшов літературний тиждень. Слухали та читали вірші, гуморески байки. Ворожили на збірках поезій та складали вірші самостійно.
16 бер. 2024

ШКОЛЯРІ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ОНЛАЙН-КУРСУ ВІД SCHOOLTOGO

Старшокласників запрошують на курс «Твоя майбутня професія» від онлайн-школи SchoolToGo. Учасники дізнаються про тренди на ринку праці найближчого десятиліття, опанують навички постановки цілей і знайдуть свою омріяну професію.
15 бер. 2024

Міжнародний день математики.

До міжнародного дня математики 14.03 було проведено вікторину "Математичний ринг".