23 лют. 2024

Учні 10-б класу Сиротюк В. та Семенець Даша взяли участь у онлайн-вікторині "Рятівник"

Учні 10-б класу Сиротюк В. та Семенець Даша взяли участь у онлайн-вікторині" Рятівник" (Джура)
23 лют. 2024

До уваги випускників, батьків та вчителів!

КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024
23 лют. 2024

Всеукраїнський конкурс написання есе “Війна за СВІЙ шлях”

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу написання есе “Війна за СВІЙ шлях”

НА ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ НМТ-2024

ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ
22 лют. 2024

Класний керівник 7-а класу провела виховну годину - бесіду "Україна була! Україна - є! Україна- буде!"

22 лют. 2024

Здобувачі освіти 7-А класу ХЛ №100 вкотре прийшли на допомогу братам нашим меншим. Цього разу пощастило птахам, яких діти нагодували, а до цього зробили своїми руками дуже гарні та зручні годівниці.

22 лют. 2024

Класний керівник 10-Б класу Павленко О.А. провела виховну годину щодо Міжнародного_дня_підтримки_жертв_злочинів

22 лют. 2024

Інформація для батьків майбутніх першокласників

З 4 березня у ліцеї розпочинаються заняття з підготовки майбутніх першокласників.
21 лют. 2024

Учениця 10-Б класу Семенець Даша прийняла участь у профорієнтаційному заході "Молодіжна сила Харківщини в післявоєнному відродженні", проведеному ХАІ ім. М.Є. Жуковського
21 лют. 2024

Вчитель 2-А класу Бурцева О.О. провела виховну годину до Міжнародного дня рідної мови. Спочатку на ранковій зустрічі он-лайн діти дізналися про історію виникнення свята і взяли участь в онлайн вікторині знавців української мови Після уроків діти зустрілися в районній дитячій бібліотеці, де Л.В. Животова дуже цікаво розповіла їм про історію розвитку мовлення і мов різних народів. Після чого дітки проявили свої знання, вміння організуватися, домовлятися, співпрацювати у цікавих пізнавальних конкурсах. Результат змагання між командами "Звуки" і "Букви" був символічний - перемогла дружба. Всі учасники отримали грамоти і призи.