14 лют. 2023

Єдиний он-лайн урок з безпеки

Сергій ШЕРБИНА, представник ВЗНС Київського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області , провів зі здобувачами освіти 8-9 класів он-лайн урок «Єдиний урок з безпеки»
13 лют. 2023

Продовження мультсеріалу «Пес Патрон» про безпечну поведінку

Пропонуємо малюкам до перегляду продовження мультсеріалу «Пес Патрон» про хороброго супергероя.
13 лют. 2023

До уваги випускників!

Відбувся прямий ефір із заступницею директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко стосовно особливостей Національного Мультипредметного Тесту 2023 року!
12 лют. 2023

Рекомендації щодо рівнів оздоровчої рухової активності

До уваги учасників освітнього процесу рекомендації щодо рівнів оздоровчої рухової активності учнів 1 ̶ 6 класів!
11 лют. 2023

Радіоолімпіада з фізики

Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна проводиться 6-а Всеукраїнська тематична олімпіада з фізики «Радіоолімпіада»!
10 лют. 2023

Оголошення!!! До уваги батьків учнів 1-х класів

З 20 по 26.02. проводитимуться додаткові тижневі канікули для учнів 1-х класів.
9 лют. 2023

МОН надало грифи підручникам НУШ для 1 класу

Міністерство освіти і науки України надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 1 класу закладів загальної середньої освіти (наказ МОН від 03.02.2023 № 110). Перелік підручників зазначено у наказі.
8 лют. 2023

Проект "Птахам на допомогу"

Учні 2-А класу у створили годівнички для птахів.
8 лют. 2023

Про проведення Всеукраїнського методологічного семінару

28 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна». Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Ukraine Active» (лист ДНУ «ІМЗО» від 01.02.2023 № 21/08-133).
7 лют. 2023

День Безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 20 День безпечного Інтернету. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.