23 січ. 2023

Онлайн-вікторина до Дня Соборності України. Бажаємо успіхів!

23 січня 2023 року, в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проводилась онлайн-вікторина до Дня Соборності України. Взяв участь9-А, 9-Б клас ( класний керівник Павленко О.М.) - Стерляжніков Д. , Торосян О. та Григор'єв К. 10-А клас (класний керівник - Виноградова С. Б.) - Курбцька В., Довганіч С., Ігнатьєв О., 11-А клас.
22 січ. 2023

День Соборності Україні

https://www.facebook.com/100062498745370/videos/873951123925400?idorvanity=782193085600981 З’єднали країну ми навіки. Не зможе ніщо наш союз розірвати. Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?! Одна Україна! Єдиная мати! І краще країни нам не знайти!
21 січ. 2023

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія"

З 6 по 10 лютого в режимі онлайн відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». Метою цієї конференції є об'єднання зусиль освітян, правоохоронців, представників громадських організацій та державних органів різних областей України щодо осмислення, виявлення та поширення ефективних практик, які сприяють безпеці дітей в інтернеті, а також розвитку кіберграмотності педагогічної спільноти.
20 січ. 2023

22 січня українці святкують важливе для держави свято — День Соборності України.

У нашій школі проходять заходи, присвячені цій даті. Так, наприклад, у 1-А класі Бурцева О.О. провела бесіду на тему єдності та стійкості українського народу.
19 січ. 2023

Учнів 8–14 років запрошують на конкурс з віртуальної робототехніки

Школярі, що цікавляться робототехнікою та програмуванням, можуть взяти участь у безплатних віртуальних змаганнях VEXcode VR Cleanup Challenge. Вони відбудуться з ініціативи ГО “Асоціація Ноосфера”, яка займається позашкільною STEM-освітою.
18 січ. 2023

«Пес Патрон» про безпечну поведінку

За підтримки USAID та у партнерстві з UNICEF створено мультсеріал «Пес Патрон» про безпечну поведінку.
17 січ. 2023

ГРВІ

У сезон загострення вірусних інфекцій нагадуємо про основні правила профілактики захворювань!
16 січ. 2023

Вітаємо!

Губареву Вероніку, ученицю 8-Б класу.
16 січ. 2023

Вітаємо!

Семенець Дар’ю, ученицю 9-Б класу.
15 січ. 2023

Оголошення!!! До уваги учасників освітнього процесу.

До уваги учасників освітнього процесу. З 16.01.2023 розпочинаються заняття, після канікул, освітній процес буде здійснюватись за розкладом чисельника.