29 січ. 2023

День відкритих дверей ХАІ

Захід був проведен за аналогією до традиційних днів відкритих дверей, але у форматі он-лайн, взяли участь учні 9-А та 10-Б класів.
28 січ. 2023

МОН СПІЛЬНО ІЗ COURSERA ТА UDEMY ЗАПРОШУЮТЬ ОХОЧИХ ПОЛІПШИТИ НАВИЧКИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Міністерство освіти і науки України та ENGin Program оголошують про унікальну пілотну можливість для українців опанувати онлайн-курси від Coursera та Udemy разом з носіями мови.
27 січ. 2023

Конференція "Різдвяні читання".

Учень 8-А класу Гоцуляк Петро прийняв участь у науково-практичної конференції Харківського національного університету ім В.Н. Каразіна «Різдвянні читання – 2023», яка сталася 27.01.2023 р. Він виступив з докладом «Іван Макух – видатний провідник українського народу» (Секція історії України)
27 січ. 2023

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ! У нашій школі вшановуємо пам'ять про цю страшну дату, та, наприклад, Класни керівники 10-Б класу, Морозова В.О. та 8-б класу, Привалова Н.И. провели виховні бесіди на класній годині
26 січ. 2023

Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…»

26 січня 2023 року відбудеться Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…». Організаторами вебінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active» (лист ІМЗО від 19.01.2023 №21/08-69).
25 січ. 2023

Профілактичне заняття в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» для учнів 6-7 класів

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району у січні 2023 року в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Для учнів 6-7 класів
24 січ. 2023

Міжнародний День освіти.

24 січня 2021 року світова спільнота втретє відзначила Міжнародний День освіти. Свято було вперше проголошено у 2018 році Організацією Об’єднаних Націй для відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

День Соборності України!

Учні 2-А класу зробили малюнки до дня Соборності України!

Виховна година до Дня Соборності України

У нашому закладі освіти до Дня Соборності України проходили заходи у класах. Класний керівник 4-а класу, Теренко О. А. провела бесіду з своїми учнями, розповіла, що соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації.
23 січ. 2023

Конференція- нарада кураторів учнівського самоврядування та президентів шкільних організацій учнівського самоврядування в режимі онлайн.

23 січня 2023 року відбулася нарада кураторів учнівського самоврядування та президентів шкільних організацій учнівського самоврядування в режимі онлайн. Порядок денний: 1. Підсумки роботи учнівського самоврядування за 2022 рік. 2. Напрями роботи учнівського самоврядування на 2023 рік.