7 лют. 2023

Всесвітній день читання вголос

«Всесвітнього дня читання вголос», який проходив у 3-Б класі. (shrug)(book)(earth) Цей день відзначають щороку в першу середу лютого. Вперше його відзначили у 2010 році. Мета: можливість відчути, яке це задоволення читати вголос для інших. В останні роки під час святкування Всесвітнього Дня читання вголос проводиться міжнародна акція, котра складається з 4-х простих кроків: 1. Вибір книжки. 2. Вибір зацікавленої аудиторії. 3. Читання книжки вголос. 4. Фотографування під час заходу та розміщення фото у соціальних мережах із мітками #WorldReadAloudDay #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос Читання вголос - це цікаво!!! (book)(glasses)(coffee)(owl)(dog)(cat)(heart)
6 лют. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! 17 лютого розпочинаються заняття щодо підготовки дітей до першого класу. Форма навчання - онлайн. Контактні телефони: 067-912-68-74, 099-563-43-27.
5 лют. 2023

УВАГА!

Нагадуємо про важливість дотримання правил минної безпеки!!!
4 лют. 2023

Міжнародна конференція людського братерства в ім'я миру.

4 лютого проводиться Міжнародний день людського братерства, який було запроваджено Генеральною асамблеєю ООН у кінці грудня 2020 року.
3 лют. 2023

Групи психологічної підтримки для підлітків та вчителів.

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (06-10.02.2023) на платформі Zoom будуть працювати група психологічної підтримки для вчителів та комунікаційні тренінги для підлітків.
2 лют. 2023

Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від ДПА!

2 лют. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за січень 2023 року!

До вашої уваги інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за січень 2023 року!
1 лют. 2023

Міжнародний день людського братерства.

Міжнародна онлайн-конференція. Тема: установча сесія програми "Школа миру" та "Юний миротворець", присвячена Міжнародному дню людського братерства. Взяли участь учні нашого закладу освіти: 10-Б клас - Малєєв Іван та Дехтяр Леся, 10-А- Станішевська Сніжана, 9-А -Залозна Дар'я та Васильєва В.В.- куратор учнівського самоврядування , відповідальна за реалізацію проєкту "Школа миру".
31 січ. 2023

Челендж «Харків інтелектуальний: від минулого до сучасності».

30 січ. 2023

Марафон добра «Добро починається з тебе»

Марафон добра «Добро починається з тебе».