18 груд. 2022

Допомога тваринам.

24 лютого Росія відкрито розпочала повномасштабну війну проти України, яка змінила життя українців. Кожен харків’янин намагається щодня робити хоч маленький, але такий важливий внесок у нашу перемогу.
17 груд. 2022

Практична робота з біології.

Учителем біології, Павленко О.М., проведено практичну роботу.
16 груд. 2022

Групи психологічної підтримки для підлітків та батьків!

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (19-23.12.2022) на платформі Zoom будуть працювати групи психологічної підтримки для підлітків та батьків.
15 груд. 2022

Районний захід "Спорт - це круто"

14 грудня відбувся районний захід "Спорт - це круто", в якому взяли участь учні 6-7 класів та учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти району.
14 груд. 2022

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У цей день ми вшановуємо героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, зберегли нам майбутнє. 26 квітня 1986 року в Українській РСР сталася найстрашніша в історії людства техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській атомній станції. Наслідки цієї катастрофи ми відчуваємо і до цього дня, та неможливо навіть уявити, якими вони могли б бути, якби не самовідданість людей-ліквідаторів цієї катастрофи.
13 груд. 2022

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Забезпечення пріоритетності інноваційних технологій у формуванні змісту освіти»

15 грудня 2022 року о 14:00 відбудеться Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «Забезпечення пріоритетності інноваційних технологій у формуванні змісту освіти».
13 груд. 2022

Вітаємо!

Оленич Дар'я учениця 9-Б класу, вимушено через війну знаходиться в Швейцарському місті Берн. Оскільки в Харкові вона займалась футзалом, місцева жіноча команда Міневра прийняла її до своїх лав.
12 груд. 2022

Конференція "Зустріч з представниками патрульної поліції"

Конференція "Зустріч з представниками патрульної поліції" в рамках програми "Шкільний офіцер поліції" для учнів 9-10 класів
11 груд. 2022

Тренувальні варіанти для підготовки до мультитесту ЗНО

Сайт ЗНО-ОНЛАЙН пропонує майбутнім вступникам, які планують складати національний мультипредметний тест ЗНО, скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту.
10 груд. 2022

Вітаємо! Винокуров Микита , ІІ місце з таеквон-до

10 грудня в м. Полтава відбувся відкритий турнір з таеквон-до ІТФ.