7 жовт. 2022

Уроки доброти!

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Класні години щодо Уроку доброти.
5 жовт. 2022

Від дітей Захисникам!

Акція "Героям сучасності"
4 жовт. 2022

Всесвітній День захисту тварин

4 жовтня в усьому світі відзначається важливе екологічне свято - День захисту тварин. Бесіди щодо Дня захисту тварин.
3 жовт. 2022

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень

2 жовт. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівника освіти

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівника освіти.
1 жовт. 2022

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Допомога літнім людям виражається не тільки словами вдячності. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війн та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.
30 вер. 2022

У 2022 році професійне свято вчителів припадає на 2 жовтня.

Найтепліші та щирі вітання з Днем вчителя. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Будьте здорові, дорогий вчитель, наставник, мудрий порадник. Спасибі за знання, досвід і душевне тепло.
29 вер. 2022

29 вересня Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті трагедії Бабиного Яру.

29 вересня 1941 року нацисти розстріляли в Бабиному Яру тисячі євреїв. У нашої школі були проведені класні години щодо трагедіі в Бабиному яру, був запропонован перегляд фільму "Бабин яр"
23 вер. 2022

23 вересня - Міжнародний день проти сексуальної експлуатації та торгівлі жінками і дітьми.

Спільно заснований Всесвітньою Конференцією Коаліції проти торгівлі людьми і Жіночої Конференцією, яка відбулася в січні 1999 року в Дацці, Бангладеш.
21 вер. 2022

Міжнародний день миру – 21 вересня

У вересні 2001 року, 20 років тому, Генеральна Асамблея ООН остаточно затвердила дату святкування Міжнародного дня миру – 21 вересня. У Резолюції було запропоновано відзначати цей урочистий день припиненням вогню, військових дій та будь-якого насильства.