19 жовт. 2022

МАНівці, серед яких і харків’яни, вибороли 40 золотих медалей та 3 спеціальні нагороди на другій із найстаріших виставок винаходів у світі — Міжнародному інноваційному шоу INOVA.

Міжнародне інноваційне шоу INOVA (International Innovation Show INOVA) пройшло з 12 по 15 жовтня в місті Осієк (Хорватія) за підтримки Всесвітньої організації WIIPA (World Inventors and Intellectual Property Associations). За останні 40 років INOVA об’єднала, просунула та представила публіці тисячі винаходів. З 1971 року молоді таланти з усіх континентів регулярно демонструють тут найкращі технічні роботи. Цьогоріч МАНівці брали участь в інноваційному шоу вдруге. Україну представляли 40 юних винахідників із 15-ти регіонів країни. 2 золоті нагороди привезли до рідного міста наші талановиті харків’янки: Бутенко Анна, випускниця Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова, презентувала роботу «Виявлення та дослідження способів удосконалення сонячних елементів»; Камалова Еліна, одинадцятикласниця Харківської гімназії № 144, ‒ «Вплив наноалмазів на фізико-технічні та оптичні властивості лакофарбових матеріалів». Під час церемонії нагородження молодих українських винахідників усі організатори й учасники виставки тривалими оплесками висловили одностайну підтримку українському народу. Радіємо за всі перемоги, пишаємося нашою талановитою молоддю та наставниками.
14 жовт. 2022

військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

14 жовтня 2022 року, в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») учні взяли участь в онлайн-вікторині до Дня Українського козацтва та Дня захисників та захисниць України. До участі у вікторині були запрошєні учні 9-11 класів, члени роїв гри «Джура».
14 жовт. 2022

14 жовтня об'єднує в собі декілька великих свят - це День захисника України, Покрова Святої Богородиці, День Українського козацтва. День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтн

За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Українські захисники! Здоров’я в поміч, щастя в порятунок! Дай Боже, довгий вік усім Вам у дарунок!
13 жовт. 2022

Акції до Дня захисників та захисниць

Участь в районній акції до Дня захисників та захисниць
13 жовт. 2022

Подарунок захиснику України «Янгол-охоронець»

Напередодні свята учні закладу долучилися до районної акції «Янгол-охоронець» до Дня захисників та захисниць України. Від усього серця, вкладаючи тепло та частинку своєї душі, діти робили янголят та різні обереги, щоб показати свою вдачність за мирне небо над головою нашим захисникам та захисницям. Нехай ці обереги захищають вас та збережуть вам життя!
12 жовт. 2022

9 листопада відбудеться радіодиктант національної єдності.

«Цьогорічний радіодиктант – це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського радіо до радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас», – підкреслив Хоркін.
11 жовт. 2022

11жовтня- Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Рушійна сила» реалізувала проєкт «Знання під час війни».Відеоуроки про основи безпеки

11жовтня-Відеоуроки про основи безпекиНа . До уваги учнів 1-11 класів, вчителів, батьків! Відеоуроки про основи безпеки Громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «Рушійна сила» реалізувала проєкт «Знання під час війни». Педагоги можуть використовувати матеріали проєкту щодо національної безпеки, психологічної безпеки, особистої безпеки, інформаційної безпеки та мінної небезпеки у освітньому процесі на безоплатній основі. Відеоуроки можна переглянути за посиланням. Методичні розробки доступні на сайті.
10 жовт. 2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я!

Всесвітній День психічного здоров’я Україна разом з усією світовою спільнотою святкує щорічно 10 жовтня.
10 жовт. 2022

Поради школярам – як повернутися до навчання в українській школі із-за кордону.

Офіс віце прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції оновили брошуру про організацію навчання дітей! У БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ УКРАЇНСЬКІ ДІТИ МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИСЯ ДО НАВЧАННЯ У СВОЇ ШКОЛІ В УКРАЇНІ ТА ПЕРЕВЕСТИСЯ З ОДНІЄЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ІНШУ (НАПРИКЛАД, З ДИСТАНЦІЙНОЇ НА ОЧНУ).
9 жовт. 2022

З Днем народження, шановна Ірина Анатоліївна!

В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від неба – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!