22 лист. 2022

«Абетка безпеки» від ДСНС

Державна служба України з надзвичайних ситуаційоприлюднила інструкції, як поводитися в різних надзвичайних ситуаціях: воєнні дії, отруєння, чадний газ, техногенні катастрофи.
21 лист. 2022

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

Свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.У нашому закладі шанується ця дата проведенням виховних беід (виховних годин) та на уроках мистецьтва діти малюють своє бачення цього свята.
21 лист. 2022

"Заняття з представниками ВЗНС Київського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України"

У 5 та 6 класах відбулися "Заняття з представниками ВЗНС Київського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України"
20 лист. 2022

Всесвітній день дитини!

Любі учні нашої школи вітаємо зі Всесвітнім днем дитини! Бажаємо солодощів і радощів, веселощів і чудових друзів, чудових пригод і удачі, щасливого дитинства і забавних ідей. Ніколи не сумуйие, вірте в свої мрії, радуйте батьків і дивуйте весь цей світ!
19 лист. 2022

18.11.2022 Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому в умовах воєнного стану» в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

18 листопаду у нашому закладі освіти прходив Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому в умовах воєнного стану» в рамках національного проєкту «Безпечна країна». У ньму брали участь 1А клас, 3-А клас, 5-Б та 9-Б класи. Класні керівники провели виховні години.
18 лист. 2022

Міжнародний семінар "Ефективна комунікація та культура мовлення"

18 листопаду відбувся oneline- Міжнародний семінар "Ефективна комунікація та культура мовлення, в якому приймала участь Морозова В.О., вчитель української мови та літератури нашого закладу освіти
18 лист. 2022

18.11.2022 День Безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період. Практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів

Безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період. Практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо. Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому в умовах воєнного стану» в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Класні керівники провели бесіди з батьками учнів та акцентувати увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки, а також провели класні години

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Учні школи взяли участь у міжнаро́дному ко́нкурсі знавці́в украї́нської мо́ви і́мені Петра́ Я́цика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
17 лист. 2022

Створено курс «НУШ: базова середня освіта» для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.

У межах впровадження реформи «Нова українська школа» ГС «Освіторія» разом з Міністерством освіти та науки України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) створили безоплатний курс «НУШ: базова середня освіта» для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.
16 лист. 2022

До міжнародного дня толерантності.

Виховна година з учнями 5-х класів.