10 лист. 2022

11.11.2022 року розпочинається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році.
9 лист. 2022

ХХІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Українським радіо проводився ХХІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності щодо Дня української мови та пісемноті, в якому взяли участь вчителя та учні 9-11 класів
8 лист. 2022

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

09.11.2022 р. з 11.00 до 12.00 Українським радіо проводиться XXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
4 лист. 2022

Вітаємо Бондарева Гліба, учня 6-Б класу. У Всеукраїнськім конкурсі , номінація "Подарунок для героя", І місце

Вітаємо Бондарева Гліба, учня 6-Б класу. І місце , номінація "Подарунок для героя"
31 жовт. 2022

Увага!

З 31.10.2022 року відновлюється освтній процес!
31 жовт. 2022

Всесвітній день грунтів (WSD) проводиться щороку 5 грудня.

Зважаючи на багаточисленні прохання учасників державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» знову првів конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Всесвітнього дня ґрунтів (World Soil Day). Конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» проводиться щорічно вже 3 роки поспіль. За цей період участь у конкурсі прийняло понад 8 тисяч юних дослідників, які отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України. У конкурсі учень 9-А класу Сахно Кирило прийняв участь.
29 жовт. 2022

9-Б клас брав участь у конкурсі " З книгою до перемоги!"

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проводився кокурс " З книгою до перемоги!" 9-Б клас брав участь у конкурсі " З книгою до перемоги!"
28 жовт. 2022

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

28 жовт. 2022

День бабусь та дідусів

Немає слів, щоб вдячність передати За вашу доброту та за любов, За світ казок, що ви нам дарували І за тепло, що дарите нам знов. Нехай вам завжди таланить, рідні, Нехай в саду життя тьохкають солов’ї, Бажаєм вам за сто в здоров’ї жити, Добра і щастя в вашому житті!
27 жовт. 2022

Посібники для учнів

Сьогодні учні школи отримали тематичні посібники з мінної безпеки!