10 груд. 2022

#BeketovOpenSpace

10 грудня 2022 року з 12:00 год. проведено освітньо-профорієнтаційний захід для учнів 8-11-х класів #BeketovOpenSpace
9 груд. 2022

Конкурс відеоролиіків "Спорт у моєму житті"

Вітаємо переможців!
8 груд. 2022

Ефективна та безпечна освіта під час війни: онлайн-курс для вчителів

У межах кампанії «Спільно до навчання» ГО «Освіторія» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra та Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розроблено Курс для освітян «Спільно до навчання: ефективна та безпечна освіта під час війни».
7 груд. 2022

Флешмоб українців-колежанок.

Вчителі нашої школи беруть активну участь в Українському флешмобі українців-колежанок
7 груд. 2022

Всесвітній день української хустки

Головною метою є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок, об'єдння жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції.
6 груд. 2022

Виховний захід до Дня Збройних Сил України.

У 4-А класі, класним керівником Теренко О.А., було проведено виховний захід до Дня Збройних Сил України.
6 груд. 2022

Вікторина "На варті Вітчизни"

Учень 9-Б класу, Стерляжніков Дмитро, взяв участь у районній онлайн-вікторині «На варті Вітчизни», що присвячена Дню Збройних сил України.

День Збройних Сил України в народному календарі на 2022 рік - 6 грудня

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3...
5 груд. 2022

Вітаємо!

Барикіна Софія, 8-А клас, ІІ місце, Олімпіада з української мови та літератури. Учитель Морозова В.О.
5 груд. 2022

ВІТАЄМО!

Гоцуляк Петро, 8-А клас, ІІІ місце в літературному конкурсі Шевченка та Яцика. Учитель Морозова В.О.