5 груд. 2022

Міжнародний день волонтера

Цей день присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, хто потребує допомоги. Сьогодні українські волонтери – це важлива частина нашого народу, яка наближає нашу спільну перемогу.
5 груд. 2022

Районна акція "Герої України".

Учні школи взяли участь у районній акції "Герої України", що присвячена Дню збройних сил України.
4 груд. 2022

Міжнародний день обіймів

4 грудня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day).
3 груд. 2022

Запрошуємо учнів 9-11-х класів до участі

05 грудня 2022 року серед учнів закладів освіти Київ ського району буде проведено районну онлайн-вікторину «На варті Вітчизни», що присвячена Дню Збройних сил України.

Нарада

02.12 відбулася нарада при директорі.

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року.

Уроки з психологом.

Психологом школи, Козловою В.В., проведено уроки "Не ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті"

Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему. Символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. У нашому заладі освіти, у класах провели виховні бесіди щодо цієї болючої теми, а діти змогли висловити свої думки та поставити хвилюючі їх питання.

Уроки з психологом.

Психологом школи, Козловою В.В., проведено уроки "(НЕ) безпека під час війни"

Критерії оцінювання.

На шкільному сайті, у розділі "Для батьків", розміщено критерії оцінювання учнів з навчальних предметів.