30 лист. 2022

30 листопада – Всесвітній День домашніх тварин

30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets). Ідея про заснування цього свята була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху на захист природи, що проходив у Флоренції (Італія) в 1931 році. Тоді різні екологічні організації та природоохоронні товариства заявили про готовність організовувати різноманітні масові заходи, спрямовані на виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі і за домашніх тварин.
30 лист. 2022

У нашому закладі освіти відбулася зустріч з представником ДСНС. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Конференція "Заняття з представниками ВЗНС Київського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України". Правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Минна небезпека.
29 лист. 2022

Бібліотека для всіх: створено платформу цифрової бібліотеки

За підтримки організації «Save the Children» та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України створено безкоштовний застосунок «Library for All» (Бібліотека для всіх), який допоможе дітям продовжувати навчання незалежно від місця перебування.
28 лист. 2022

Корисні ресурси.

Онлайн - довідники та ресурси з онлайн - безпеки для вчителів та учнів.
27 лист. 2022

Група психологічної підтримки

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників ХМР» інформує, що протягом тижня (05-09.12.2022) на платформі Zoom будуть працювати групи підтримки для батьків, педагогів, підлітків. Для участі необхідно попередньо зареєструватися у вайбері за номером:+380504012449, написавши повідомлення «Беру участь у (вказати напрям) групі.
26 лист. 2022

День пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодоморів. 90 річниця Голодомору. У нашому закладі освіти проходили виховні години "Запали свічку пам'яті" у 5-Б, 9-Б та 8-А класах.
25 лист. 2022

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ГРОМАДЯН НА ПУНКТІ ОБІГРІВУ

До вашої уваги правила безпечного перебування на пунктах обігріву!
25 лист. 2022

День відкритих дверей!

НТУ "ХПІ" запрошує на День відкритих дверей!
24 лист. 2022

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЯК АЛЬТЕРНАТИВУ ЗНО РОЗГЛЯДАЄ ПРОВЕДЕННЯ У 2023 РОЦІ УДОСКОНАЛЕНОГО НМТ.
23 лист. 2022

Увага! Зміни у структрі навчального року.

Змінено дату зимових канікул.